Planet Pool

Produkty značky Planet Pool nájdete v týchto kategóriách

Produkty značky Planet Pool

Filtrácia Best Clean EASY
  • Prietok vody: 4,5 m3/hod
  • Príkon čerpadla: 0,1 kW
  • Pre bazén s max. objemom: 10 m3

Skladom 2 ks v utorok u vás

131,30 EUR

do košíka

Solárna plachta Planet Pool TEC 8 x 4m - modrá
  • Tvar: obdĺžnik
  • Hrúbka: 400 mic
  • Šírka plachty: 4 m
  • Dĺžka plachty: 8 m

Skladom 3 ks v stredu u vás

224,60 EUR

do košíka

Solárna plachta Planet Pool ULTRA TEC 7 x 3,5 m - modro-čierna
  • Tvar: obdĺžnik
  • Hrúbka: 550 mic
  • Šírka plachty: 3,50 m
  • Dĺžka plachty: 7,00 m

Skladom 2 ks v stredu u vás

290,80 EUR

do košíka

Piesková filtrácia Planet Pool SFA 8
  • Prietok vody: 8 m3/hod
  • Príkon čerpadla: 0,55 kW
  • Pre bazén s max. objemom: 40 m3

Skladom 3 ks v utorok u vás

249,60 EUR

do košíka

Solárna sprcha Planet Pool Aluminium 38l
Doprava ZADARMO
  • Výška: 218 cm
  • Objem nádrže: 38 l
  • Materiál: hliník
  • Kohútik na oplach nôh: áno

Skladom 1 ks v stredu u vás

541,00 EUR

do košíka

Ručný vysávač Planet Pool AQUA BROOM

Batériový vysávač Pool Planet Aqua Broom, ideálny na čistenie víriviek a malých bazénov.

Nedostupné

57,92 EUR

detail

Automatický vysávač Planet Pool CF 55 AKU
AKCIA -8%

Automatický akumulátorový vysávač Planet Pool CF 55 AKU, vhodný pre nadzemné aj zapustené bazény s plochou do 80 m

Skladom 5 ks v utorok u vás

207,90 EUR 191,25 EUR

do košíka

Piesková filtrácia Planet Pool SFA 4
  • Prietok vody: 4 m3/hod
  • Príkon čerpadla: 0,2 kW
  • Pre bazén s max. objemom: 20 m3

Skladom 4 ks v utorok u vás

156,70 EUR

do košíka

Bazénový vysávač Planet Pool CF 45 AKU
AKCIA -15%

Vysávač vyčistí celé dno vášho bazéna a na konci cyklu sa sám zaparkuje k stene bazéna, aby ste ho pomocou háku mohli vytiahnuť z bazéna.

Skladom > 5 ks v utorok u vás

160,40 EUR 137,08 EUR

do košíka

Solárna plachta Planet Pool TEC 6 x 3m - modrá
  • Tvar: obdĺžnik
  • Hrúbka: 400 mic
  • Šírka plachty: 3,00 m
  • Dĺžka plachty: 6,00 m

Nedostupné

124,60 EUR

detail

Bazénový vysávač Planet Pool CF 600 PRO
Doprava ZADARMO

Vysávač Planet Pool CF 600 PRO je vhodný pre všetky typy bazénov do veľkosti 200 m2. Určený na vysávanie dna i stien bazéna a vodnej linky.

Do 2 dní

1000,00 EUR

do košíka

Solárna sprcha Planet Pool Menorca 2, 20l
  • Výška: 215 cm
  • Objem nádrže: 20 l
  • Materiál: plast
  • Kohútik na oplach nôh: nie

Skladom 1 ks v utorok u vás

145,40 EUR

do košíka

Automatický vysávač Planet Pool Orca 40 AKU
AKCIA -10%

Automatický AKU vysávač vhodný pre nadzemné aj zapustené bazény s plochou do 30 m².

Skladom > 10 ks v utorok u vás

124,50 EUR 112,08 EUR

do košíka